Troje ngjit me restoran "Country house"

Shitet nga: bashkim 17 Maj 07:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Bernica e Eperme
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike
Komuna: Prishtinë
Ne Bernice te Eperme ngjit me restoranin Country House, ne pozicion superior ,shiten 4 troje : 15 ari ,15.69ari ,25.51ari dhe 18.51ari.Pran parcellave ka uje ,ryme,kanalizim , lejohet ndertimi etj.
Cmimi me marveshje. Tel 044 154 021
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim