Troje për shitje në dalje të prishtinës

Shitet nga: faton 04 Shk 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Lagjja Bardhoshë -Prishtinë
Sipërfaqe: 12100 m2
Komuna: Prishtinë

Shiten troje në Lagjen Bardhosh të Prishtinë sipas planit urbanistik. Trojet janë të ndara sipas terenit me sipërfaqe të ndryshme gjithsejt 27 troje nga 3 deri në 5 ari. Lagjja Bardhosh është dita ditës duke u shndërruar në një lagje moderne me një infrastrukture dhe plan në stil të shteteve perendimore.
Parcela gjindet në dalje të Prishtinës në aksin rrugor Prishtinë-Podujevë që i lidhë me autostraden e kombit .
kontakte;
Tel. 0049 - 711/540 65 201  
Mobil: 0049 - 172/ 134 91 96
Mobil: 0049 - 179/ 501 74 84
info ; 0044-137/209 kosovë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim