Troje per shitje ne Istog

Shitet nga: Troje ne shitje 19 Tet 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes 15 Ari troje te ndara 3x5.Trojet ndodhen ne nji vend shum te pershtatshem per banim por edhe mund te perdoren per biznes sidomos per ndertimin e bazenave te peshqve mbasi qe kanali i burimit kalon permbi troje.Rruga e gjer 6 metra qe pritet shpejt te asfaltohet.Uji dhe rryma ndodhen ne troje,kyqja ne kanalizim 50 metra.Trojet ndodhen 500 Metra mbi Hotelin Trofta.Vend shum i bukur nga ku shifet i ter Istogu por edhe nji pjes e rrafshit te Dukagjinit,bile per uj sdo e keni kasavetin perjet.
Bej nderrim me ndonji banes ja lokal ne Prishtin mvaresisht nga vendi dhe madhesia.
Qmimi per nji ari esht 5000 euro por nese merren komplet mund pak te diskutohet qmimi.
Shitet nga pronari shqiptar,perkthimi behet brenda dites.Sipas deshires mund te blehen edhe 6 ari ngjitur keshtu qe shuma totale te behet 21 ari.Me kontaktoni nepermes emailt .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim