Troje prej 1000m2 ne Prishtine

Shitet nga: Hysen Shulemaja 23 Gsh 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Adresa: Rr.Gjon Serreqi nr.27
Sipërfaqe: 1000 m2
Komuna: Prishtinë
Shes troje per ndertim, ne siperfaqe prej 2-10 Ari. Parcela gjindet ne Prishtine, legja Kodra e Trimave, te Proni i Zatriqit, afer stacionit te linjes se autobusit 3A. Parcela ka dokumentacion te rregullt. Ujin, Rrymen dhe Kanalizimi jane afer parceles. Cmimi per nji Ari eshte 5500.00 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim