Troje te Lagj..Marigona1 në Prishtinë

Shitet nga: privat 21 Mar 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 200 EUR

Sipërfaqe: 1000 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten trojet ner lagj..Marigona, afer Kohes Ditore, Trojet kanë siperfaqe prej: 4.55ari, 4.51 ari, 4.11 ari, Dimenzionet: 17m * 27m, Brutto sip...
Infrastruktur te plotë: rruga 6m me katastar, ujë, rrymë, kanalizim,
Vend i qetë dhe ideal për të jetuar,
Me plan urbanistik rregullativ e lejuar 4 kate,
Jemi dora e parë, me flete poseduese,
Ne lagje jane pothuajse te gjithë intelektual, Perkthimi direkt nga pronari,
Qmimi- 7200€, Ju mirëpresum,,..tel +37744197433
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim