Trojet afer AUK-ut - Sofali - N.SH. " AK..

Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten trojet me sipërfaqe 27 Ari dhe me sipërfaqe 8 Ari.
Trojet ndodhen afër rrugës kryesore drejtimi për Gërmi në distancë 28 m nga rruga kryesore.
Kanë qasje në rrugën kryesore me rrugë të veçantë

Trojet janë të përshtatshme për Biznes dhe Banim.
Lokacioni : 100 afer AUK-ut.

Sipërfaqja e parcellave mund të ndahet në sipëfaqe më të vogla.

Çmimi për ari 30 000 euro. i diskutueshem varsisht prej sipërfaqes së blerjes.

Me respekt
Agjensioni për Patundshmëri :
N.SH. " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim