Trojet në Qagllavic te QENDRA MEDIALE

Shitet nga: AKS-AGENCY 19 Maj 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHITEN DY TROJE NE FSHATIN QAGLLAVICË,
TROJETJANË FARE AFER QENDRES MEDIALE DHE KOMPLET ZONA ESHTE E URBANIZUAR,
PARCELLAT KANE RRUGEN , KANALIZIMIN DE UJSJELLSIN DHE RRYMEN AFER.
SIPERFAQJA E PARCELLAVE ESHTE 2 HERE NGA 4.5 ARI.
QMIMI 10800 EURO /ARI OSE 48600 EURO PER TROOLE
NE RASTE SHITJES SE DY TROJEVE KOMPLET QMIMI ESHTE 10% ME ZBRITJE
Me respekt
\ NSH."AKS AGENCY
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim