Trojet ne lagjen Emshir

Shitet nga: Florian Berisha 17 Gsh 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesum troje ne emshir 5 ari gjinden vetum , pjesa tjeter eshte shitur , dokumentacioni koplet list poseduese kopje plani ,
si dhe infrastruktura komplet rrym uje , kanalizim rrug .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim