Trojet prej 10 ari në Shashkovc

Shitet nga: pronari 14 Tet 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

880 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes troje prej 10 ari e me shum ne Shashkovc, me rruge kadastrale prej 5 metra , vend shum atraktiv me pamje impozante , , vend ideal për ndertim shtepiave , villave , restaurant etj ,
Ky vend gjindet ne nje pike shum te veqant , prej keti vendi mund te shihet Prishtina , Sharri , Goleshi , Hajvalia , Janjeva etj , nje pjes te rafshit Kosoves ,etj pamje e hatashme si diten po ashtu edhe naten . rruga me kataster ne 3 anet e truallit .pika me e mira ne Shashkovc ... qmimet fillojn prej 880 euro ari dhe 990 euro ari .
tel 044 233 531
shiko fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim