Troll ne Bardhosh

Shitet nga: Musa 14 Pri 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes trollin (4 deri ne 8 ari) ne Bardhosh.trolli gjendet 400 metra larg rruges kryesore Prishtinë Podujevë ne anen e djatht hyrja tek mulliri.Trolli eshte me pronar shqipetar dhe posedon dokumentacionin e nevojshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim