Troll

Shitet nga: bujar 24 Mar 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Adresa: prishtine
Sipërfaqe: 420 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet trolli ne lagjen matiqan me siperfaqe 420 m2 ne vend shume te bukur,me rruge te asfaltuer ,rryma ,kanalizimi dhe uji jane ne troll.RRuga eshte me kubeza dhe me ndriqim.Autobusi eshte 2 min larg prej trollit.Eshte vend shume i qete per shtepi.Te interesuarit serioz te lajmerohen ne tel 044 168 324 dhe ne tel 049 100 111.Perkthimi behet menjhere.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim