Trolli 4 dhe 5 ari prapa Gorenjes 2 ing

Shitet nga: Sahit Rexha 11 Krr 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Trollojet shiten edhe ndaras se jane njera perball tjetres, trolli 4 ari ka ne dy ane rruge. Trojet kan infrastruktur, dmth uje, kanalizim dhe rryme. Shiten me cmim te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim