Trolli Prishtina e re me siperfaqe 9.o ari

Shitet nga: xxxxx 05 Maj 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet trolli me siperfaqe prej 9.0 ari ne lagjen veternik (prishtina e re),afer fshatit ndërkombtar dhe pallatit të drejtësis, trolli posedon infrastruktur te plot rrugë të asfaltuar uj kanalizim dhe rrym.
shitet urgjent,qmimi shumë i arsyeshëm,trolli ësht me qmim shumë të volitshëm përkthimi menjëher, ju mirpresi...Presim blerës serioz?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim