Trolli ne shitje ne matiqan

Shitet nga: bujar 24 Mar 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Adresa: matiqan
Sipërfaqe: 420 m2
Komuna: Prishtinë
Shes trollin ne matiqan me siperfaqe 420m2 ,Trolli eshte ne vend shume te mire dhe te qete.RRuga eshte e shtruar me kubeza dhe me ndriqim.Ne trolle eshte rryma uji e kanalizimi.Vend shume ideal per shtepi.Eshte larg nga stacioni i autobuseve 3A vetem 2 minuta.Qmimi per nji ari eshte 15000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim