Trolli per vikendica

Shitet nga: naser 01 Nën 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 345 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet pllaci per villa pozita eshte shum e bukur per pamje posedon rrug te mir uji dhe kronin afer ndrim i mundshem edhe me vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim