Trolli

Shitet nga: Visari 01 Mar 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Placi gjende ne lagjen Vneshtat afer Spitalit Kubati. Placi eshte ne pozite shume te pershtatshem per banim si dhe per aktivitete te ndryshem biznesore pasi qe placi gjendet ne udhekryq qe e bone kete truall shume atraktive. Placi ka 3.55 ari, placi ka te gjitha dokumentet e nevojshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim