Trualii prej 15 ari

Shitet nga: Faton 31 Tet 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Adresa: hajvali
Sipërfaqe: 15000 m2
Komuna: Prishtinë
shitet trualli ne Hajvali ,trualli gjendet prapa ish spitalit lindja tashme spitali Amerikan afer 500 metra ,qmimi eshte 6500 euro per ari,per te interesuarit serioz mund te diskutohet.Mund te na kontaktoni ne numrat e tel:
+41796394364 dhe +46700359178
Prona ka dokumentacionin e rregulluar ne tersi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim