Truallë kater ari

Shitet nga: Ferki 20 Sht 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Truallë,kater ari
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Prishtinë
Shes kater ari truallë ne lagjen çagllavic , perafersishte ne mes te Qendres Tregtare Grand store dhe Rezonances, per informata me te hollsishme thirrni ne tel (viber) 00447891656075
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim