Truall - Arbëri (Dragodan), afër Amba.Italia #0..

Shitet nga: sadat 19 Gsh 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Truall në shitje #0335 - Arbëri (Dragodan), afër Ambasadës Italiane
- Sipërfaqja e truallit është 4 ari
- Çmimi 50.000 € ari
* Trualli posedon infrastrukturën e nevojshme, si dhe është i përshtatshëm për ndërtim...
** Trualli ndodhet në lagjen ku janë të vendosura ambasadat e shteteve kryesore...
Për më shumë kontaktoni në numrat e telefonit:

045286653
sadat@ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim