Truall 33 ari

Shitet nga: arsim 05 Pri 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Prishtinë
shes truallin 33 ari trualli gjindet ne vranjevc trualli ka dokumentacion te rregullt dhe mund te shihet per informata tjera lajmrohuni ne numrin e telefonit te shenuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim