Truall 46 ari me objekt ne zone industrijale Pri..

Shitet nga: faton 04 Gsh 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 450 m2
Komuna: Prishtinë
shes. ngastren 46 ari me objekt ne rrugen Marigona Rezidenc , ne drejtimin Prishtin- Ferizaj . Objeki eshte nga depo me dimenzion 24 x14 nalsija 6m,kurse aneksi percijelles eshte me dimenzion 7x21.Parcella ka rrum. uje dhe kanalizim eshte e pershtateshme per shtepij - servis te automjeteve dhe gjdo prodhim.qmimi eshte i negocijushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim