Truall 5 ose 10 ari në vend të mirë në Bardhosh

Shitet nga: Lindi 13 Qer 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Bardhosh
Sipërfaqe: 1000 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Prishtinë
Shitet trualli prej 10 ari ne Bardhosh, me mundesi te ndarjes nga 5 ari.

Trualli gjindet ne vend shume te mire, 150 metra nga magjistrala Prishtinë – Podujevë në anen e epërme (djahtas). 5 minuta ne këmbe prej Albi Mall-it. (shih harten)

Trualli e ka të gjithë infrastrukturën e rregulluar, kanalizim, ujë, rrymë dhe është ngjit me asfalltin. Dalje në asfallt ka 17.5 metra.

Dokumentacioni i rregullt, shitet nga pronari.

Cmim i volitshëm!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim