Truall Afer Ambasades Gjermane

Shitet nga: trimi 07 Qer 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Drogodan
Sipërfaqe: 400 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë

Tualli te Ambasada Gjermane ne PRISHTINE .
Shiten 4 ari truall,ne Dragudan,Rruga Azem Jashanica ,te Ambasada e Gjermonies .eshte nje vend adekuat ku mund te ndertoni shtepi apo ndonje objekt tjeter, Ambasad , apo dyqane per biznes ,eshte nje lagje ku i ka afer gjdo gje qe i nevojitet njeriut, Trualli 4 ari , ka edhe 6 ari mbrpa ku mund te perdor per oborr . Ka dalje ne dy rruge para dhe mbrpa .Trulli ka dukumentacion te rregullt , ka pelqimin e fqinjeve per ndertim flet poseduse certefikat prone certefikat te katastrit te vitit 2016. Per momentin trulli eshte Autoparking . .pronari shqiptar , menjiher mund te perkthehet. Cmimi eshte sipas marrveshjes. Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr +386 49 404 824 +377 44 404 874 viber . ose ne email add tim.cani85@gmail.com Ju Mirpresim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim