Truall me 9.5 ari ne Hajvali

Shitet nga: ibrahim 18 Qer 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: hajvali
Sipërfaqe: 10000 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet TROLLI Në Hajvali Me Sipërfaqe 9.5 ARI
Trolli Gjindet Në Magjistralen Prishtin Gjilan
Trolli Posedon;
-KANALIZIM
-UJËSJELLëS
-RRYM
-TELEFON
-INTERNET dhe
-DOKUMENTACION Të RREGULLT
- PRONË SHQIPTARE
Presim Blerës Serioz
Për më shumë informata
-Tel;044-360-662 dhe 049-434-361
Viber: +377 45 407-634
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim