Truall me 9.5 ari ne Hajvali

Shitet nga: ibrahim 22 Jan 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet TROLLI Në Hajvali Me Sipërfaqe 9.5 ARI
Trolli Gjindet Në Magjistralen Prishtin Gjilan
Trolli Posedon;
-KANALIZIM
-UJËSJELLëS
-RRYM
-TELEFON
-INTERNET dhe
-DOKUMENTACION Të RREGULLT
- PRON SHQIPTARE
Presim Blerës Serioz
Për Më Shumë Informata
-Tel;044-360-662 dhe 049-434-361
Viber: +377 45 407-634

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim