Truall në Sofali

Shitet nga: Agjencioni Capital 31 Gsh 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet trualii në Sofali me sipërfaqe prej 22 ari ka pozit dhe pamje të mirë ajri i paster vend ideal per banim

Çmimi per ari 3000 €
Pranojmë kompenzim me veturë ose banesë .


Për më shumë informata lajmërohuni në numërin:
044-450-028
ose në emailin :
agjencionicapital@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim