Truall ne Brezovice

Shitet nga: Muradije Hamiti 20 Sht 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Brezovice
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Shes truallin ne Brezovice, lagjja Nici. kete truall e posedoj qe nga viti 1986 dhe ka te gjitha dokumentet ne rregull dhe ka leje ndertimi.

Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim