Truall ne Prishtine

Shitet nga: Ardian 23 Krr 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet trualli në Prishtinë (Llapje Sellë) - 3.92 ari. Vlera e shitjes është 9.000 / ari. Është në pjesën më të mirë dhe më të përshtatshme të atij rajoni.

Trualli është i parcelizuar, ka qasje në rrymë, ujë dhe kanalizim. Vend i qetë dhe ideal për banim.

Për më shumë shikoni hartën dhe fotografitë.

Ata që janë të interesuar mund të më kontaktojnë në 044 157 654.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim