Truall ne Prishtine

Shitet nga: m 21 Mar 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet trualli urgjentisht dhe m qmi shum te volitshem,siperfaqja 4.40 ari afer katunit nderkombtar Hajvali.Nr kontaktues 044844784 dhe +4798449745.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim