Truall ne Prishtine

Shitet nga: fadil 22 Mar 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
80 ari truall.buze rruges kryesore prishtin gjilan ne hajvali afer hotel dardanis.trualli posedon ujsjellsin kanalizimin rrjetin elektrik.si dhe rrjetin tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim