Truall ne Prishtine

Shitet nga: Dardan 23 Mar 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Sipërfaqe: 220 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Trualli me shtëpi të vjeter në qender të Prishtines , saktësisht tek përmendorja e qytetit,

Trualli është i përshtatshëm për ndërtimin e shtepis individual duke rrepsektuar rregullat komunale te planin urbanistikë , Përball truallit gjindte përmendorja e qytetit si dhe parku nacional i prishtines me kënde të mjaftueshme për lojra të fëmijve ..

Qmimi i truallit është 160 mijë euro ..

Truallin mundemi të bëhet edhe kompensim psh (një pjesë te jipet keshë dhe pjesa tjeter ti ipet Banes apo lokal)

Ju lutem që të kontaktojn vetem përsonat serioz dhe të interesuar ,duke marrur parasysh vleren e qmimit .

Numri kontaktues :

Tel : 044/359 / 018
dhe + 38649295642 ku në kë numer mundeni te shkruani edhe ne Vibër
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim