Truall ne Prishtine

Shitet nga: Hysen Shulemaja 27 Mar 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHES TROLLIN NE PRISHTINE, LAGJA KODRA E TRIMAVE, TE PRONI I ZATRIQIT. TROLLI GJINDET NE MES TE RRUGES QE SHKON LINIJA E AUTOBUSIT 3A NE MES TE RRUGES, SHKOLLA FILLORE ZENEL HAJDINI DHE HOTELIT PRINCI I ARBERIT, TROLLI SHITET NE SIPERFAQEN PREJ 2-10 ARI DHE ATE ME CMIM SHUME TE VOLITSHEM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim