Truall ne Prishtine

Shitet nga: besim 27 Sht 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 2140 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet pascela prej 21.41 ari e cila gjindet ne Bernice te Poshtme me plan zhvillimor dhe leje ndertimi qmimi i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim