Truall ne Prishtine

Shitet nga: naseri 01 Nën 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 300 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet trolli igatshem per tri vikendica ka rrugen rryma uji si dhe kronin uj i pa nderprer pozit shum te mir pamje imozante ndrim i mundshem me vetur nje temel i gatshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim