Truall ne Prishtine

Shitet nga: Murat Gashi 08 Mar 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Sipërfaqe: 200 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet Trualli
Hapsire : 2 ari (200m2)
Lagjia : Kolovica e re
Pronari : Shqipëtarë dhe dokumentacion ne rregull
Infrastruktura : e kompletuar
Lagje e urbanizuar
Trualli posedon te gjitha instalimet uje, rryme, kanalizim etj.

Qmimi shume i volitshem


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim