Truall ne Prishtine zona Prishtina e re.

Shitet nga: Agjensioni ALDO 24 Krr 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet trualli ne zonen Prishtina e re, afer ordinaces se dr.Ngadhnim Domit, dhe truallit te Lorik Canes. Trualli eshte 9.11 ari, me dimensione katrore e pershtatshme per te ndertuar shtepi, rruga, kanalizimi deri ne truall.
Qmimi: 13500 Euro/ ari
Ndrrim edhe me ndonje banese ne Pr.
Kontakt: 044 444 221
049 559 144
per me shjume vizito www.aldo-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim