Truall ne Prishtine

Shitet nga: ujup 07 Shk 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Komuna: Prishtinë
kam per te shitur nje shtepi truall 2 ari .shtepia esht nje kateshe ka dy dhoma nje banjo dhe nje koridor ,esht qmim i volitshem pra dyari dhe nje shtepi 20000euro .ka kanalizim , uj ,rryme te gjitha .rrug e asfalltuar deri tek dera .ka afer shkollen nazim gafurr per shkollim te femijeve ,spitalin dhe gjami. gjendet ne prishtinë tek banesat .beka market.per me shum informata na telefononi ne numrin :045412270 JU Mikpresim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim