Truall ne Prishtine

Shitet nga: Luan 23 Pri 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 000 EUR

Sipërfaqe: 400 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
These 2 troje me nga 4 Ari te lagjia Qendresa afer kulkes. Trojet Kane infrastructure te plote dhe Jane te regjistruara NE Komunen e Prishtines.
€12.000 ari
Per information :
E-mail; preniqi@yahoo.com
Mob; 00447950029535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim