Truall ne Qagllavic

Shitet nga: Arsimi 05 Jan 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Adresa: Qagllavice
Sipërfaqe: 907 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Prishtinë
Shitet trualli ne Qagllavice prej 9.07 ari i cili gjindet prapa Autosallonit Sherreti. Hyrja eshte te Autosalloni Endriti. Gjindet ne rrugen e njejte me spitalin turk IHC. Trualli ka rruge, uje, kanalizim dhe rrymen e ngjitur ne truall per dy vende (mund te ndahet ne dy troje). Trualli e ka edhe pusin (bunarin) e vet prej 10 m thellesi. Trualli eshte i rrethuar me beton dhe ka dy hyrje. Eshte lagje e urbanizuar me plote shtepia te ndertuara.
Cmimi eshte 11500 euro per ari.
Mund te shkruani direkt ne mejlin tim
arsim66se@yahoo.se
Shitet direkt nga PRONARI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim