Truall ne Shitje

Shitet nga: Arben 04 Shk 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Truallin prapa Forteses apo 50 metra larg Lagjes NIC shiko harten e bashkangjitur. Trojet kane infrastrukture te plote rruge te shtruar me zhavor me gjeresi 6 metra, ka te instaluar Rrymen, Ujin, Kanalizimin si dhe ka ndriqim te rruges (publik). Trojet kane gjeresi dhe gjatesi shume te volitshme per ndertim, lejohet ndertimi mund te legalizohet shume shpejt.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim