Truall ne Sofali, per shtepi individuale

Shitet nga: besim ilazi 13 Gsh 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Adresa: Sofali - Prishtine
Sipërfaqe: 357 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Prishtinë
Trualli eshte 3.57 Ari. Me Ka pamje kah Germia dhe kah qyteti.
Ka rruge dhe infrastrukture (uje, kanalizim...).
Eshte i rrethuar me shtepi individuale, ndertime te reja.

Cmimi i negociueshem. Mundesi nderrimi me toke ose banese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim