Truall ne Veternik 4 ari afer lagjes 038 Prishti..

Shitet nga: Toka 29 Krr 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet trualli ne Veternik 4ari afer (lagjes 038), trualli eshte ne magjistralen Prishtine - Gjilan

E pershtatshme per banim dhe biznes

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim