Truall ne Veternik te f. nderkomtar

Shitet nga: shkodra 20 Mar 05:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 500 EUR   12 000 EUR

Komuna: Prishtinë
-- Shes 5-6 ari truall vend i qet per banim

-- Ndahet edhe nga tre ari

-- Gjindet te shkolla e re hajvali ne mes shkolles dhe fshatit nderkomtar prishtin
-- trolli me ngjyr te kuqe e kufizuar ne foto
-- Ka ujin, rrymen, kanalizim ,kabllovik, rrug asfalt dhe leje ndertimi te ult
-- qmimi i diskutushem,
-- TEL. 045 20 11 27
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim