Truall ne fushe kosov

Shitet nga: Omer Nura 07 Gsh 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 000 EUR

Sipërfaqe: 600 m2
Për vendbanimin: Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes trual ne Fushe Kosove,

Trualli esht 5,6 ari dhe gjindet pas policise ne fushe kosov.

I posedon te gjitha dokumentacionet e nevojshem.

Jemi ne Kosove edhe 3- jave dmth deri ne fund te gushtit 2015

Te interesuarit munden me kontaktu ne numrin e telefonit
044538236
049538236
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim