Truall ne hajvali

Shitet nga: Bashkim 27 Gsh 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes trollin ne hajvali ne sip 5.88 ari. Trolli gjendet ne pjesen shume ideale per ndertim afer hyrjes se gracanices rruga eshte e shtruar ne asfalt te ri dhe me ndricim, gjithashtu posedon uje kanalizim rryme pra me infrastructure te plote. Vend i qete ideal per banim ,per me shume info ju lutem kontaktoni ne tel ose permes adreses elektronike snaim@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim