Truall ne lagjen Qendresa `Prishtine`

Shitet nga: Ramiz 15 Shk 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Truallin me 4 ari ne lagjen Qendresa mbrapa Grand Stores ka pozit te mire gjeografike, me infrastruktur te rregulluar, kanalizimi, ujsellsi ,asfalti si dhe te gjitha lidhjet qe nevojiten per nje shtepi banimi, po ashtu trualli eshte ne emrin tim personal.
Pres bleres serioz, mund te me kontaktoni ne nr 044-135-891 si dhe ne nr. ne viber +447568157882 Emri Ramiz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim