Truall ne rrugen e shkolles teknike per Kolovice

Shitet nga: Patundshmeri + qera 04 Gsh 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Sipërfaqe: 370 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten 3 ari e 70m truall prane rruges per Kolovice nga shkolla teknike.
Trolli gjendet ne vend te mire dhe ne te ka ndertime te vjetra te romeve
Mund te blihet edhe nje ari toke tjeter aty ne kufi me te

Çmimi 65000 euro

Mund te vizitohet ne cdo kohe

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim