Truall ne zonen e Qagllavic

Shitet nga: Ramadan Leka 22 Mar 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes trollin me siperfaqe prej 401 m2, i cili gjendet ne Qagllavic, Komuna e Graqanices me saktesisht afer Media Qender Qagllavic.
Eshte i paisur me infrastruktur; Uj, Kanalizim, rruge.
Trolli eshte i paisur me Certifikat pronesore dhe me te gjitha hkresat tjera, dhe i cili mund te bartet ne gjdo kohe te bleresi.

Cmimi, 12.000 euro per Ari, por cmimi mund te negociohet.

Kontakti: 044 212 279, gjdo dite nga ora 08:00 deri ne 20:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim