Truall per shtepi i urbanizuar

Shitet nga: Migjen 16 Pri 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

63 000 EUR

Adresa: Lagja e Gelbert
Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Trualli gjindet ne lagjen e Gjelbert, prapa pishave perballe bazenit te Germise. Parcela eshte e urbanizuar me uje, rryme, kanalizim dhe infrastructure rrugore te lagjes. Eshte e regjistruar ne kataster.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim