Truall prej 10 ari ne Prishtine

Shitet nga: Blerim Hamzai 14 Gsh 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Hajvali
Sipërfaqe: 1000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes 10 ari truall ne Hajvali, Trualli gjendet ndermjet Fshatit Nderkombetar dhe Gjykates, Ka infrastruktur te rregulluar si dhe dokumentacionin e duhur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim